Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

ferie_mosir_m.jpg

„SPORTOWE FERIE 2020 z MOSiR-em”

Jak co roku piekarski MOSIR zaprasza wszystkie dzieci do korzystania z atrakcji jakie przygotował piekarski MOSIR na okres ferii zimowych.

Zajęcia sportowe, turnieje, zawody strzeleckie to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowaliśmy na ten czas dla dzieci oraz młodzieży. Zajęcia oraz turnieje sportowe odbywać się będą codziennie w godzinach 10:00 – 14:00 w sali sportowej MOSIR-u przy ul. Szkolnej w Kozłowej Górze oraz Hali MOSIR „Olimpia” przy ul. Ziętka 60. Zapisy na turnieje w dniu zawodów do godz. 9:45. Wszystkich uczestników prosimy o przynoszenie na zajęcia oświadczeń rodziców o zgodzie na udział w zajęciach (wzór do pobrania w załączniku). Oczywiście zapraszamy również do korzystania z lodowiska plenerowego przy ul. Olimpijskiej 3.
W trakcie ferii zimowych prowadzona będzie również nauka jazdy na łyżwach w godz. 12:30 – 13:30. O terminie zajęć z nauki jazdy na łyżwach poinformujemy w najbliższym czasie. Nauka jazdy na łyżwach przeznaczona jest dla dzieci do 12 roku życia. Zapisy przyjmowane będą w godz.7:30 – 15:30 w Dziale Promocji i Sportu piekarskiego MOSiR-u pod nr tel 32 768-10-10 (zapisy od poniedziałku do piątku).
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Przy zapisach prosimy o informacje o stopniu zaawansowania dziecka, jeżeli chodzi o jazdę na łyżwach. .
Szczegółowy plan „Sportowych Ferii 2020” można zobaczyć na plakacie. Więcej informacji pod nr tel 32 768-10-10.

Plakat - więcej...>>

Oświadczenie rodziców - więcej...>>

Tags: Aktualności

MOSiR w sieci