Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

nasisportowcy.jpg

Plebiscyt „Nasi Sportowcy 2019” - dodatkowe nominacje

Wraz z końcem roku zakończyliśmy nominacje w Plebiscycie „Nasi Sportowcy 2019”. Teraz dajemy Państwu możliwość aby wytypować sportowców seniorów oraz juniorów, trenerów oraz sportowe wydarzenie roku 2019.

Swoje typy można wysyłać na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Prosimy również w treści maila o krótkie uzasadnienie swojego wyboru. Można nominować tylko jedną osobą w danej kategorii, nie trzeba wysyłać nominacji we wszystkich czterech kategoriach. Ważne aby osoby nominowane w Plebiscycie były mieszkańcami Naszego miasta, mogą reprezentować klub spoza Naszego miasta. Jeżeli chodzi o wydarzenie sportowe roku to musi to być impreza sportowa organizowana w Naszym mieście.
Na maile czekamy do dnia 24 stycznia.

Tags: Aktualności

MOSiR w sieci