Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

 • Home
 • Aktualności
 • Zasady funkcjonowania basenu plenerowego MOSiR - lato 2020 - AKTUALIZACJA

Zasady funkcjonowania basenu plenerowego MOSiR - lato 2020 - AKTUALIZACJA

W związku z zagrożeniem wywołanym pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 (Covid-19) dbając o Państwa bezpieczeństwo na basenie, wprowadzamy szereg działań profilaktycznych i zapobiegawczych :

 1. Zabrania się korzystania z basenu osobom z potwierdzoną infekcją koronawirusem, przebywającym na kwarantannie, a także z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, 
  w szczególności infekcji dróg oddechowych oraz z gorączką.
 2. Na terenie całego obiektu basenowego obowiązuje zasada dystansu społecznego i utrzymywania minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m (dotyczy: niecki basenu niecki Wodnego Placu Zabaw, strefy natrysków, toalet , przebieralni, stanowiska  przy kasie i wszelkich ciągów komunikacyjnych).
 3. Przed wejściem do obiektu, niezwłocznie należy zdezynfekować dłonie wykorzystując w tym celu rozmieszczone i oznakowane w obiekcie dozowniki.
 4. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownicy wchodzą na basen od strony parkingu MOSiR (kasa biletowa), a opuszczają teren basenu bramą znajdującą się obok gastronomii (od ul. Olimpijskiej).
 5. W związku z koniecznością wprowadzenia limitu użytkowników bilet wstępu na basen jest biletem jednorazowym. Użytkownik po opuszczeniu basenu, chcąc ponownie korzystać z obiektu, musi zakupić nowy bilet.
 6. Przy wejściu do niecki basenu należy korzystać ze stref wejście-wyjście przy drabinkach.
 7. Godziny otwarcia : 10:00-19:00 (pn-pt) i 10:00-20:00 (weekendy i święta).

CENNIK...............
WYCIĄG Z REGULAMINU DOT. COVID................

MOSiR w sieci