Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Biegowe GP MOSIR 2020 – IV Edycja – Kopiec Wyzwolenia

W niedzielę 18 października zakończyliśmy zmagania w ramach Biegowego Grand Prix MOSIR 2020.

We wszystkich czterech edycjach Biegowego GP MOSIR 2020 wystartowało w sumie 121 zawodniczek i zawodników. Oprócz zawodów biegowych odbyła się również rywalizacja Nordic Walking.

Na starcie do zawodów trzykrotnie stanęła również Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska – Duraj, która trzykrotnie zwyciężała w swojej kategorii.

W rywalizacji szkół w ostatniej czwartej edycji najlepsza okazała się Miejska Szkoła Podstawowa nr 14,  która również wygrała klasyfikację końcową szkół, na drugim miejscu w klasyfikacji ogólnej rywalizację ukończyła Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 a na trzecim miejscu Miejska Szkoła Podstawowa nr 5. Nagrody w postaci medali, statuetek oraz pucharów wręczali Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska – Duraj, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Piekary Śląskie Łukasz Ściebiorowski oraz Dyrektor MOSIR Łukasz Tomczyk.

Organizatorami Biegowego GP byli MOSIR Piekary Śląskie, Młodzieżowa Rada Miasta w Piekarach Śląskich oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś, natomiast jednym ze sponsorów była firma "DEPILCONCEPT" z Tarnowskich Gór.

Wyniki GP Kopiec Wyzwolenia …................