Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

54.jpg

Wieloboje sprawnościowe – Orlik Manhattan

We wtorek 14 września odbyła się pierwsza edycja tegorocznych wielobojów sprawnościowych organizowanych przez Urząd Miasta Piekary Śląskie, Obywatelski Klub Radnych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Continue reading

2021-09-11---MOSiR-KMP---Piknik-Rodzinny---plakat.jpg

Od początku wakacji ruszył program profilaktyczny “Sport wzbogaca – nałóg zatraca” organizowany przez Komendę Miejska Policji, Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Już w najbliższą sobotę 11 września zapraszamy na piknik rodzinny podsumowujący akcję.

Continue reading

zawody-rowerowe.jpg

Zawody rowerowe dla dzieci

W sobotę 14 sierpnia zapraszamy dzieci do 12 roku życia do wzięcia udziału w zawodach rowerowych zorganizowanych na rolkowisku stadionu MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3.

Continue reading

Plakat-Wielobj.png

Wieloboje sprawnościowe dla dzieci

W przyszłym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w wielobojach sprawnościowych organizowanych przez Obywatelski Klub Radnych przy współpracy z piekarskim MOSiR-em oraz sponsorami.

Continue reading

Tour-de-Piekary-2021.jpg

Tour de Piekary 2021

W sobotę 25 września 2021 roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich organizuje ósmą edycję wyścigu rowerowego  ,,TOUR DE PIEKARY”.

Continue reading

MOSiR w sieci