Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Wirtualny bieg i marsz NW szlakiem Powstańców Śląskich

W poniedziałek 3 Maja w naszym mieście odbędą się obchody 100 – lecia III Powstania Śląskiego oraz 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

            W ramach obchodów organizujemy wirtualny bieg oraz marsz Nordic Walking niebieskim szlakiem Powstańców Śląskich. Bieg i marsz rozpoczynać się będą na Kopcu Wyzwolenia, następnie ulicami: Wyzwolenia, Chopina, przez ogródki działkowe „Azalia”, ulicą Karola Miarki a zakończenie biegu nastąpi na Placu Noblistów Śląskich. Długość trasy wynosi 2,85 km.

Ze względu na panujące obostrzenia bieg będzie mieć charakter indywidualny, prosimy aby każdy chętny w dowolnej porze dnia pokonał wyznaczoną trasę. Ważne aby symboliczną trasę pokonać w poniedziałek 3 Maja.

Po pokonaniu trasy wysyłają państwo na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. screnna z pokonanej trasy podpisując maila imieniem i nazwiskiem. Na Państwa maile czekamy w dniu 3 i 4 maja. Każdy kto pokona wyznaczoną trasę i wyśle maila z pokonaną trasą otrzyma pamiątkową książkę autorstwa Dariusza Pietruchy „Emil Baron – To nie sztuka dać się zabić – wspomnienia piekarskiego powstańca” oraz płytę CD Orkiestry Wojskowej z Bytomia. Upominki do odbioru będą w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie od dnia 6 maja po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr 32 776-14-74.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Regulamin …....................

Trasa biegu i marszu NW …........................

MOSiR w sieci