Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

III Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking Ks. Bronisława Gawrona

W sobotę 12 czerwca odbędzie się III Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking im. Ks. Bronisława Gawrona.

 

Bieg rozpocznie się o godz. 11 00 na stadionie piekarskiego MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3. Uczestnicy rywalizacji będą mieć do pokonania dystans ok 3,5 km. Trasa biegu przebiegać będzie w lesie Dioblina. Podczas biegu nie będzie podziału na kategorie wiekowe, każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal , natomiast trzech najlepszych uczestników oraz trzy najlepsze uczestniczki zarówno rywalizacji biegowej jak i marszu Nordic Walking otrzymają pamiątkowe puchary.

Obowiązuje limit uczestników, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem.

Zapisy przyjmowane są pod nr tel 32 768-10-10.

 

Zapisy przyjmowane są do środy 9 czerwca 2021r. Istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku osiągnięcia limitu uczestników. Po dniu 9 czerwca nie będzie już możliwości zapisania się do biegu oraz do marszu. Nie obowiązuje opłata startowa.

 

Ksiądz Bronisław Gawron był jednym z założycieli Piekarskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich Klubu Abstynenta Piątka w Piekarach Śląskich. W ruchu trzeźwościowym działał do śmierci, jako opiekun duchowy wielu klubów abstynenckich. Od wielu lat był zaangażowany w niesienie pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, podejmując przy tym współpracę z wieloma instytucjami społecznymi, kulturalnymi, kościelnymi i innymi podmiotami świadczącymi pracę na rzecz rodziny. W każdy poniedziałek prowadził poradnictwo przeciwalkoholowe i rodzinne w  parafii: Trójcy Przenajświętszej w Piekarach Śląskich

 

W rywalizacji mogę brać udział osoby od 16 roku życia.

Organizatorami biegu są Miasto Piekary Śląskie, PSRA” KA Piątka” oraz MOSiR Piekary.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Regulamin …...................

Harmonogram …...................

Oświadczenie uczestników niepełnoletnich …...................

Oświadczenie – dorośli 

Tags: Biegi

MOSiR w sieci