Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Plebiscyt „Nasi Sportowcy 2022 roku”

Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy z naszym Plebiscytem Sportowym na najpopularniejszego sportowca w naszym mieście.

W tym roku nieco zmieniamy zasady naszej zabawy, jako organizator wskazujemy w trzech kategoriach 10 osób nominowanych, natomiast na Państwa nominacje czekamy do 31 stycznia. Spośród osób, które Państwo nominują wybierzemy po 5 osób z największą ilością głosów do każdej kategorii, a następnie powstanie lista 15 osób w każdej kategorii, na które to osoby od początku lutego odbędzie się głosowanie za pośrednictwem facebooka.

Prosimy aby w swoich kandydaturach nie uwzględniać osób, które już zostały nominowane przez organizatorów.

Kategorie nominowanych to:
- Młodzieżowiec Roku (osoby do 18 roku życia),
- Sportowiec Roku (osoby od 18 roku życia),
- Trener Roku.
W Plebiscycie mogą brać udział tylko osoby reprezentujące piekarskie stowarzyszenia sportowe bądź będące mieszkańcami naszego miasta.

Informujemy, iż z jednego maila można wysłać nominacje tylko jeden raz podając w mailu maksymalnie od 1 do 3 osób w każdej z kategorii.
Jeśli chcemy nominować np. tylko jedną osobę, przesyłamy na maila nominację jedynie z jedną wybraną osobą, podając kategorię, w której ma być zgłoszona.

Prosimy o wysyłanie maili na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nominacja Młodzieżowiec Roku – organizator

Nominacja Sportowiec Roku – organizator

Nominacja Trener Roku – organizator

MOSiR w sieci