Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

V Edycja GP Tenisa Stołowego

W dniu dzisiejszym rozegrana została V Edycja GP w tenisie stołowym. W turnieju zagrało 50 uczestników.
Zwycięzcą V edycji został Mariusz Baron, który w finale pokonał Damiana Malika 3-0. Miejsce trzecie zajął Grzegorz Zegar, który pokonał Krzysztofa Koźluk 3-1.
W klasyfikacji ogólnej po V edycjach prowadzi Damian Malik – 189 pkt, drugie miejsce zajmują Krzysztof Koźluk i Grzegorz Zegar – 172 pkt. a miejsce trzecie Krzysztof Hetnar – 162 pkt.
W rywalizacji Zespołu Szkół Specjalnych w rywalizacji Ligi Mistrzów chłopców wygrał Kamil Ocelok, drugie miejsce zajął Mateusz Wegehaupt a trzecie Robert Wegehaupt, w Lidze Europy zwyciężył Daniel Krawczyk, drugi był Fabian Polcyn a trzeci Dawid Rosiak, natomiast wśród dziewcząt zwyciężyła Martyna Jagielska, druga była Kinga Kuśmierska a trzecia Laura Huć.

Ostatnia VI Edycja GP Tenisa Stołowego rozegrana zostanie w sobotę 25 marca od godz. 10.00.
Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do czwartku 23 marca pod nr tel. 32 768-10-10 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30. Ilość miejsc ograniczona.