Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn

W sobotę 6 czerwca na boiskach do siatkówki plażowej przy obiekcie MOSiR ul. Olimpijska 3 odbył się turniej siatkówki plażowej mężczyzn.

Zwycięzcą turnieju została para Tomasz Waligóra – Michał Sadowski, która wygrała swoje wszystkie spotkania. W turnieju zagrało 11 par, które w pierwszej fazie rywalizowały w trzech grupach. Awans do następnej rundy wywalczyły po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

W drugiej rundzie zagrano w dwóch grupach 3 – zespołowych. Spotkania rozgrywane były do wygrania dwóch setów do 15 punktów, tie-break grano do 11 punktów.

Zwycięzcy turnieju czyli para Tomasz Waligóra – Michał Sadowski w finale pokonała parę Dawid Żłobecki – Paweł Jodłowski 2-0, trzecie miejsce zajęła para Kamil Królikowski – Tomasz Wojciechowski.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale oraz dyplomy a trzy najlepsze pary zostały dodatkowo nagrodzone pucharami.

Już w najbliższą sobotę 13 czerwca od godz. 10 00 rozpoczniemy turniej siatkówki plażowej mikstów.