Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Jesienna aktywność z MOSiR-em

Obecna sytuacja nie pozwala nam na organizację imprez sportowych.

            Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy zabawę biegową, nordic walking oraz rowerową, która potrwa przez cały listopad. Podobnie jak w maju zabawa polegać będzie na zbieraniu przebiegniętych, przechodzonych i przejechanych kilometrów. Po zakończonym tygodniu zmagań z biegu, marszu NW lub jeździe na rowerze, wysyłają nam Państwo screen z aplikacji z przebiegniętym, przechodzonym lub przejechanym dystansem na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., podpisując maila imieniem i nazwiskiem oraz nazwą instytucji lub stowarzyszenia, które Państwo reprezentują.

Wyniki wysyłamy zawsze od piątku do niedzieli. Zmagania rozpoczynamy w dniu 1 listopada.

Osobno klasyfikowani będą mężczyźni a osobno kobiety. Oprócz klasyfikacji indywidualnej prowadzić będziemy również klasyfikację drużynową (mogą wystartować stowarzyszenia, zakłady pracy, kluby sportowe itp.).

W klasyfikacji drużynowej punktować będziemy następująco:

I miejsce – 30 pkt.

II miejsce – 27 pkt.

III miejsce – 24 pkt.

IV miejsce – 21 pkt.

V miejsce – 20 pkt.

…......

XXIV miejsce – 1 pkt.

Zawsze w poniedziałki publikować będziemy klasyfikację indywidualną i drużynową.

Klasyfikacja drużynowa będzie prowadzona osobno dla biegaczy, NW oraz rowerzystów.

Wyniki z aktualną klasyfikacją będziemy na bieżąco aktualizować na naszej stronie internetowej oraz na naszym fanpagu. Prosimy również o krótkie fotorelacje ze swoich rywalizacji.

           

Regulamin ….............

Tags: Biegi Nordic Walking Rower

MOSiR w sieci