Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

„Gramy dla Darka” - Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

W niedzielę 14 marca od godz. 10.00 na stadionie MOSIR Piekary Śląskie ul. Olimpijskiej 3 rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej.

Całość środków zebranych podczas turnieju przekazane zostanie na leczenie Darka Cichonia, Darek walczy o protezę ręki, która oznacza dla niego możliwość pójścia do pracy, utrzymania się, bycia niezależnym!
Dofinansowanie z PEFRON obowiązuje tylko do 20 marca. Jeśli do tego czasu nie uda się zebrać brakującej kwoty dofinansowanie przepadnie! Po tym terminie Darek będzie musiał sam zapłacić całość.

W turnieju mogą zagrać zarówno amatorzy jak i zawodnicy występujący na boiskach piłkarskich w rozgrywkach ligowych. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7 30 – 15 30 w Dziale Promocji i Sportu MOSIR pod nr tel 32 768-10-10 lub wysyłając maila na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. W mailu należy podać nazwę drużyny oraz nr kontaktowy do przedstawiciela zespołu.

Harmonogram spotkań przedstawiony zostanie w piątek 12 marca po zakończeniu zapisów. Spotkania rozgrywane będą na sztucznym boisku MOSIR-u na dwóch połowach boiska jednocześnie, gramy 6 zawodników w polu + bramkarz.

Wpisowe do turnieju wynosi 200 zł od drużyny a całość środków zebranych podczas turnieju przekazane zostanie na leczenie Darka Cichonia

Zgłoszenia chętnych drużyn do turnieju przyjmujemy do czwartku 11 marca do godz. 15 30.

 

Regulamin turnieju …........................

Oświadczenie osoby niepełnoletnie …...........................

MOSiR w sieci