Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Sportowy weekend z MOSiR-em

W najbliższy weekend na naszym obiekcie w sobotę przeprowadzony zostanie drugi trening biegowy i Nordic Walking w ramach wspólnej inicjatywy MOSIR Piekary oraz Lecymy Durś. Zbiórka uczestników w sobotę 13 marca o godz. 9 00 na stadionie MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3.

            Natomiast w niedzielę rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Darka”. Do turnieju zgłosiło się 13 zespołów, które zostały podzielane na trzy grupy, awans do II fazy turnieju uzyskają po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, mecze rozgrywane będą w grupie „A” po 12 minut, natomiast w grupie „B” i „C” po 15 minut.  Gramy 6 zawodników w polu + bramkarz. Szczegółowy harmonogram w załączniku nr 1.

Wszystkie spotkania fazy finałowej rozgrywane będą po 12 minut. Prosimy aby drużyny na turniej przyniosły już wypełniony formularz zgłoszeniowy drużyny oraz oświadczenia uczestników (załącznik nr 2, 3 i 4). Wpisowe do turnieju wynosi 200 zł od drużyny, płatność w dniu turnieju.  Całość środków zebranych podczas turnieju przekazane zostanie na leczenie Darka Cichonia, Darek walczy o protezę ręki, która oznacza dla niego możliwość pójścia do pracy, utrzymania się, bycia niezależnym!
Dofinansowanie z PEFRON obowiązuje tylko do 20 marca. Jeśli do tego czasu nie uda się zebrać brakującej kwoty dofinansowanie przepadnie! Po tym terminie Darek będzie musiał sam zapłacić całość.

 

Harmonogram turnieju ….......................

Formularz zgłoszeniowy drużyny ….....................

Oświadczenie uczestnika …......................

Oświadczenie rodzica (w przypadku osoby niepełnoletniej) ….......................

MOSiR w sieci