Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Mistrzostwa Piekar Śląskich w tenisie stołowym juniorek i juniorów

10 listopada br. w sali gimnastycznej AZS -I Liceum Ogólnokształcącego w Piekarach Śląskich odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W kategorii dziewcząt drużynowo złoto wywalczyły zawodniczki Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 14 w składzie: Emilia Franielczyk i Aleksandra Sówka. Drugie miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1, trzecie – Miejska Szkoła Podstawowa nr 13.
W kategorii chłopców wśród sześciu reprezentacji najlepsi okazali się uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 12 – Artur Krauza,Piotr Kuś i Tymoteusz Wilk. Srebrne medale trafiły w ręce zawodników Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 11, a brązowe otrzymała drużyna MSP nr 13.
Mistrzowie Piekar Śląskich zmierzą się  najlepszymi szkołami z Bytomia. Życzymy powodzenia!

Mistrzostwa Piekar Śląskich zostały zorganizowane przez piekarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym.