Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w mini siatkówce chłopców – Igrzyska Dzieci

W dniu dzisiejszym rozegrane zostały Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w mini siatkówce chłopców.

Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący Miejską Szkołę Podstawową nr 5 w składzie: Aron Boruta, Maciej Łobko, Jan Majchrzak, Jan Maziakowski, Bartosz Parzych, Jakub Parzych, Tomasz Piecuch, Karol Przybylok, Patryk Siedlarek i Filip Ziębacz. Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, zaś trzecie wywalczyli uczniowie z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13. Najlepszym siatkarzem został najmłodszy uczestnik turnieju – Jakub Parzych (r. 2011)

MSP 5 – ZS-P 1 2:0 (27:25;25:14)

Mistrzostwa Piekar Śląskich zostały zorganizowane przez piekarski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym.