Skip to main content

Paintball MOSiR Piekary

Rezerwacja

Dokumenty

Organizujemy imprezy

  • Wieczory Kawalerskie i Panieńskie
  • Imprezy integracyjne dla firm (wystawiamy faktury VAT)
  • Imprezy plenerowe
  • Imprezy urodzinowe

Rezerwacji Pola Paintballowego dokonujemy z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, obecnie posiadamy na stanie 20 markerów, dlatego maksymalna liczba graczy wynosi 20 osób. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Grać mogą osoby tylko powyżej 16 roku życia.

Całość rozgrywki prowadzona będzie przez profesjonalną obsługę, rezerwacji dokonujemy na 3 godziny (pobranie sprzętu, szkolenie, rozgrywka). Do dyspozycji użytkowników będą szatnie z prysznicami znajdujące się w budynku głównym MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3. Pole jest do dyspozycji przez cały tydzień. Strefa gry nie posiada oświetlenia dlatego ostatnia rozgrywka musi się zakończyć przed zapadnięciem ciemności.

Rezerwacji dokonujemy pod nr. tel. 32 768 10 10 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30. Szczegółowych informacji udzielamy również pod tym samym nr telefonu.

Pamiętaj, że...

W grze w paintball mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 rok życia. W przypadku osób niepełnoletnich, które nie ukończyły 18 roku życia, konieczne jest wyrażenie zgody przez opiekuna prawnego na udział osoby małoletniej w grze.

Wszyscy uczestnicy gry w paintball są zobowiązani przed rozpoczęciem gry przejść szkolenie z zakresu obsługi sprzętu oraz zasad bezpieczeństwa. Osoba, która odmówi udziału w szkoleniu, nie może zostać dopuszczona do gry.

Uczestnik gry w paintball trafiony kulką paintballową opuszcza pole gry i przed ponownym wejściem na pole gry czeka do zakończenia scenariusza. W celu opuszczenia pola gry po trafieniu kulką paintballową uczestnik podnosi rękę do góry i udaje się do miejsca wskazanego przez obsługę poza polem gry.

Wszyscy uczestnicy gry w paintball są zobowiązani stosować się do poleceń obsługi. Jeżeli pracownik obsługi da sygnał do przerwania gry np. z powodu zaistnienia jakiegoś niepożądanego zdarzenia, uczestnicy są zobowiązani przerwać grę i poczekać na sygnał do wznowienia rozgrywki.