Skip to main content

Nominowani - Czerwiec

Nominacje w Plebiscycie "Nasi Sportowcy 2018" za miesiąc Czerwiec otrzymują:

Sportowiec JuniorWiktor Leszczyński – UKS Świerklaniec – podczas Mistrzostw Europy w kajakarstwie we Włoszech wraz ze swoją drużyną zajął V miejsce w czwórce kajakowej na 500 metrów

Sportowiec SeniorJolanta Wiór – Podnoszenie Ciężarów – GKS Transbed Andaluzja -   zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Polski Młodzieży w Ciechanowie do lat 23.  Wygraną zawodniczki, startującej w kategorii wagowej 75kg, zapewniło wyrwanie sztangi o ciężarze 85 kg i podrzucenie 100 kg, co dało 185kg w dwuboju.

TrenerPiotr Szymik – Sekcja Pływacka MOSIR Piekary Śląskie - Podczas Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii masters zdobył: Złoto na 400 metrów stylem zmiennym. Srebro na 1500 metrów stylem dowolnym. Srebro na 400 metrów stylem dowolnym,  srebro na 200 metrów motylkiem i srebro na 200 metrów stylem zmiennym.