Skip to main content

Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Zawody rejonowe Igrzysk Dzieci

W rozegranym dziś w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 5 meczu o awans do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci drużyna gospodarzy turnieju łatwo pokonała swoich rywali ze Szkoły Podstawowej nr 32 w Bytomiu 2:0 (25:6;25:21)

Zawody rejonowe w piłce ręcznej

11 kwietnia w hali sportowej „ Olimpia” odbyły się zawody rejonowe w piłce ręcznej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz  Igrzyska Dzieci (chłopcy).

I Bieg Świadomości Autyzmu

W sobotę 6 kwietnia na stadionie MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3 odbył się I Bieg Świadomości Autyzmu.

5. PKO Piekarski Półmaraton wraz z Nocną zaDyszką

Miasto Piekary Śląskie, Stowarzyszenie APN Olimpia Piekary Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zapraszają wszystkich biegaczy na 5 PKO Piekarski Półmaraton połączony z Nocną zaDyszką . Zawody te odbędą się w sobotę 20 lipca!

Maraton biegowy i Nordic Walking dla Ani

W niedzielę 21 kwietnia od godz. 10.00 MOSIR Piekary oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś organizują charytatywny Maraton biegowy i Nordic Walking dla Ani Brzezińskiej.

Wieczorne Rodzinne Marsze i Biegi na Orientację

W piątek 19 kwietnia zapraszamy wszystkich chętnych na Wieczorne Rodzinne Marsze i Biegi na Orientacje. Zawody rozpoczną się od godz. 18 00 a zbiórka uczestników nastąpi na stadionie MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3.

Zawody rejonowe w piłce ręcznej

19 marca w hali sportowej „ Olimpia” odbyły się zawody rejonowe w piłce ręcznej – Licealiada (juniorki i juniorzy) Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci (dziewczęta)

MOSiR w sieci