Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Sportowy Mikołaj 2021

Konkursy, zabawy i mnóstwo niespodzianek – to wszystko czeka dzieci, które w poniedziałek 6 grudnia wezmą udział w imprezie „Sportowy Mikołaj 2021” w Piekarach Śląskich.

Sportowy Mikołaj rozpocznie się od godziny 17.00 w hali sportowej MOSIR „Olimpia” przy ulicy Ziętka 60 w Piekarach Śląskich. W programie wiele zabaw i konkursów dla najmłodszych mieszkańców miasta w wieku od 4 do 12 lat.

Ze względów sanitarnych, będziemy musieli podzielić Sportowego Mikołaja na dwie kategorie wiekowe. Imprezę rozpoczniemy od godziny 17.00 a szczegółowy harmonogram przedstawimy poniżej. Dla wszystkich dzieci przygotowanych zostanie 8 konkurencji sprawnościowych po ukończeniu których dzieci otrzymają pamiątkowy medal oraz słodki upominek od Mikołaja.

 

Aby uczestniczyć w Sportowym Mikołaju 2021 każde dziecko musi posiadać darmową wejściówką na imprezę. Tylko dzieci posiadające taką wejściówkę będą mogły wejść na halę i wziąć udział w Sportowym Mikołaju. Bezpłatne wejściówki uprawniające do wejścia na imprezę będą do odbioru w siedzibie MOSIR Piekary Śląskie ul. Olimpijska 3 od poniedziałku 15 listopada do czwartku 2 grudnia w godz. 7.30 – 15.30 (z wyłączeniem każdej soboty i niedzieli). Każda osoba może zabrać max. 2 wejściówki. Prosimy aby na imprezę przychodziło jedynie dziecko biorące udział w Mikołaju z maksymalnie jedną osobą dorosłą.

Zapraszamy!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie wejściówki !!!

 

Harmonogram:

godz. 16.30 – 16.55     – wejście na  halę dzieci wraz z opiekunami z roczników 2013 i młodszych

godz.17.00 – 18.00  – konkurencje sportowe dla dzieci:                           

godz. 18.05 – 18.25 - wejście na halę dzieci wraz z opiekunami z roczników 2009-2012

godz. 18.30 – 19.30 – konkurencje sportowe dla dzieci:

                                  

Prosimy o przychodzenie poszczególnych grup na swoją godzinę. W hali znajdują się tylko dzieci biorące udział w wydarzeniu oraz jeden rodzic każdego dziecka. Rodzice pozostają na trybunach, przy wejściu na obiekt każdy uczestnik musi mieć ubraną maseczkę, podczas konkurencji maseczkę ściągamy. Osoby przebywające na trybunach prosimy o założenie maseczek.

Organizatorem Sportowego Mikołaja są: Miasto Piekary Śląskie, MOSIR Piekary Śląskie, Stowarzyszenie Piekarskie Koła, WOPR Piekary Śląskie a współorganizatorami: Straż Miejska Piekary Śląskie, KMP Piekary Śląskie, GKS Transbed Andaluzja, MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie, Lecymy Durś oraz Hufiec ZHP Piekary Śląskie.

MOSiR w sieci