Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Bieg i marsz Nordic Walking dla Olka

W niedzielę 16 stycznia o godz. 11 00 Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich, MOSIR Piekary Śląskie oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś zapraszają na bieg charytatywny „Biegamy dla Olka”.

Olek urodził się w kwietniu 2021 roku ze zdiagnozowanym małogłowiem, niedosłuchem obustronnym i niskim napięciem mięśniowym. Olek wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji, co oczywiście wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi.

Każdy z Państwa, kto chce pomóc Olkowi w powrocie do zdrowia, do normalnego funkcjonowania może wziąć udział w biegu i marszu Nordic Walking dla Olka.

Bieg i marsz odbędą się na dystansie 5 km w lesie Dioblina, bieg i marsz nie mają charakteru rywalizacji sportowej, nie będzie prowadzony pomiar czasu. Obowiązuje limit 250 uczestników.

Start i meta zawodów usytuowane będą na stadionie MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3. Początek zawodów o godz. 11 00.

Aby wziąć udział w zawodach należy zapisać się poprzez wysłanie maila na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. wpisując w treści maila: imię i nazwisko, rok urodzenia oraz załączając do maila potwierdzenie przelewu kwoty 40 zł, które jest jednocześnie opłatą startową, która w całości zostanie przeznaczona na leczenie Olka.

Dla wszystkich uczestników przygotowane będą pamiątkowe medale oraz ciepły poczęstunek.

           

Wpłaty dokonujemy na konto:

Bank Milennium

85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: 2048 Aleksander Piontek

 

Regulamin …......................................

Oświadczenie uczestnika …..........................

Oświadczenie osoby niepełnoletniej …..........................

MOSiR w sieci