Aktualności

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Jadymy Durś z MOSiR-em

Tym razem mamy dla Was propozycje zabawy rowerowej na wakacje.

            Nasza zabawa rowerowa potrwa przez całe wakacje począwszy od 1 lipca aż do 31 sierpnia b.r. Zabawa polegać będzie na pokonaniu w okresie wakacyjnym odległości minimum 500 km. Trasy pokonujemy na rowerze.  Tylko wyniki powyżej 500 km będą uwzględnianie w naszej zabawie. Na koniec wakacji wyłonimy osoby, które w czasie wakacji pokonały najdłuższy dystans. Screeny z aplikacji z pokonanym dystansem wysyłają Państwo zawsze na koniec tygodnia. Na maile czekamy od piątku do niedzieli. Prosimy wysyłać screeny z kilku dni np. jeżeli ktoś jeździł od poniedziałku do piątku to prosimy o przesłanie w jednym mailu 5 screenów. Prosimy o nie wysyłanie osobno pięciu maili.

Chcemy aby Wasze maile uwzględniały Waszą całotygodniową rywalizację. W mailach prosimy również o przesyłanie zdjęć z miejsc, gdzie pokonujecie swoje trasy , wiadomo będzie to czas wakacyjny to zdjęcia z wakacyjnych zmagań są również mile widziane.

Maile w postaci screenu z aplikacji z pokonanym dystansem wysyłają Państwo na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. podpisując maila imieniem i nazwiskiem. Szczegóły w regulaminie.

W przypadku pytań prosimy o telefon pod nr 32 768-10-10.

Zapraszamy do zabawy !!!

MOSiR w sieci